دسته
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 47304
تعداد نوشته ها : 4
تعداد نظرات : 6
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت  ADSL : Asymmetric Digital Subscriber Line امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و با سرعت قابل ملاحظه‌ای به اینترنت متصل شوند. (توضیح بیش‌تر)
گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت در ایران، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشور به کاربران ارایه می‌کند. به گونه‌ای که در سطح شهر تهران، تقریبا" کلیه‌ی مناطق تحت پوشش خدمات ADSL پارس‌آنلاین هستند و در سطح کشور نیز نمایندگی‌های پارس‌آنلاین در تمامی استان‌ها آماده‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت پارس‌آنلاین هستند. چه آن که، با گسترش شبکه‌ی پارس‌آنلاین در استان‌های مختلف کشور، امکان برقراری ارتباط میان شعبه‌های مختلف سازمان‌هایی که پراکندگی جغرافیایی دارند، فراهم است و استفاده از ADSL می‌تواند ارتباط با اینترنت را با ضریب اطمینان و امنیت بالا برای این منظور فراهم آورد. (پوشش مناطق در تهران و شهرستان ها)

گفتنی‌ست، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات اینترنت پرسرعت پارس‌آنلاین استفاده می‌کنند و رضایت خاطر کاربران از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر پارس‌آنلاین از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان پارس‌آنلاین در این حوزه بپیوندند و پارس‌آنلاین در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.

 


دسته ها :
سه شنبه اول 11 1387
X